.

.

מכונת כביסה ניקוי משולשת מיכל נוזל הניקוי Pacs על ידי Betterthanbefore, ריח הסרת, ניקוי עמוק, נוסחה תואם עם קידמי & Top Load מכונת כביסה, 1 שנה האספקה (6 תרמילי, חבילה של 2)

מכונת כביסה ניקוי משולשת מיכל נוזל הניקוי Pacs על ידי Betterthanbefore, ריח הסרת, ניקוי עמוק, נוסחה תואם עם קידמי & Top Load מכונת

ILS 145.50

סחורה
זמין.

[קל לשימוש] נוח פודים, סוג נוזל ניקוי להכות את כל הפינות והסדקים בתוך מכונת כביסה שקשה להגיע על ידי היד.זה מתמוסס לחלוטין בכל תנאי מים ולא להשאיר מאחור גאנק או שאריות אבקה. [עובד בכל] Hardwashing מכונות : פתח קידמי & Top Load מכונת כביסה.קר, חם, רך, מים קשים.התא חייב להיות ממוקם ישירות על התוף, לא מתקן מגירה. [להשאיר אותו פועל בריא] אתה יכול גם לחסוך כסף על תיקונים בטווח הארוך. 1-שנה האספקה (6 תרמילי, חבילה של 2). [המבוססת על צמחים, זה לחלוטין יהיה להעלים לכלוך, זוהמה וריח גורם שאריות עם סוכר, תמצית תה ירוק(Camellia Sinensis עלה) תמצית. [Pro טיפים] 1. להוסיף נוזל התא drectly לתוך מכונת הכביסה. 2. למלא את הריק המכונה עם מים חמים. 3. בוא, התרמילים יש לנקות את כל פינות וסדקים במשך 2-4 שעות. 3. להפעיל רגיל או חם מחזור להסיר את כל שאריות הפקדות מ את משטחי מכונת הכביסה שלך.מכונת כביסה ניקוי משולשת מיכל נוזל הניקוי Pacs על ידי Betterthanbefore, ריח הסרת, ניקוי עמוק, נוסחה תואם עם קידמי & Top Load מכונת כביסה, 1 שנה האספקה (6 תרמילי, חבילה של 2).

פרטים

מבחר לקוחות