.

.

מתאם למערכת vesa לתלייה על מוט מקצועי Edger עם 2-Pack החלפת גלגלים, רב תכליתי כף היד רולר צבע Edger מברשות מקצועי לחדר בבית הקיר תקרות DIY ציור, 2-חבילת מברשות (צהוב)

מתאם למערכת vesa לתלייה על מוט מקצועי Edger עם 2-Pack החלפת גלגלים, רב תכליתי כף היד רולר צבע Edger מברשות מקצועי לחדר בבית הקיר תקרות

ILS 25.48

סחורה
זמין.

????[תקבלו]- החבילה מכילה מברשת עם רולר קטן מברשת, הגודל הכולל הוא 11.8 x 4.9 אינץ '/ 30 x 12.5 ס "מ, רולר הוא על 3.7 x 2.5 סנטימטר/ 9.5 x 6.5 ס" מ; הסט יש תוספת החלפת הגלגלת קצת מברשת לך להחליף את אחד שבור אחרי המוצר המקורי הוא נצרך, או שאתה יכול להשתמש החלפת הגלגלת הקטנה ראש המברשת על מקומות אחרים. ????[להגביר את היעילות]- את היעילות של מברשת רולר הוא גבוה מאוד, כי זה מפחית את הזמן כדי להחיל את הקלטת, אשר הוא 10 ל-20 פעמים מהר יותר מאשר את האבנט מברשת. ????[קל לשימוש]- לוודא כי אפילו לא מנוסה יכול לצייר מסודר, ישר קצוות, בלי צבע על חתוך.זה צבע הרים Edger מברשות לבצע עבודות צבע ברחבי הבית אז הרבה יותר פשוט. ????[אינטימי עיצוב]- אתה יכול להסיר את רולר ומברשת קטנה מתוך כף היד צבע edger מברשת רולר, ולהחיל מדלל צבע או חיכוך אלכוהול לניקוי; זה לא צריך לנקות את כל כלי, אז זה נוח לשימוש יומיומי, מבלי לפגוע בידיים שלך. ????[קל לנקות]- חוטים, תנומות עמיד לטווח ארוך.בקלות לכביסה מהירה לנקות, להשתמש על בסיס מים צבע, אתה יכול פשוט לשטוף תחת ברז.צבע : צהוב.

פרטים

מבחר לקוחות