.

.

צבע אקרילי מוכן, 36 צבעים (2 עוז/בקבוק) עם 12 מברשות אמנותיות, ציוד אמנות הציור על בד, על עץ, קרמיקה & בד, עשיר פיגמנטים מתמשכת באיכות למתחילים, התלמידים & אמן מקצועי.

צבע אקרילי מוכן, 36 צבעים (2 עוז/בקבוק) עם 12 מברשות אמנותיות, ציוד אמנות הציור על בד, על עץ, קרמיקה & בד, עשיר פיגמנטים מתמשכת באיכות

ILS 59.98

סחורה
זמין.

【למתחילים-מקצוענים】עם חינוכית כיף זה צבע אקרילי להגדיר אתה יכול להתחיל ציור ורישום ברגע שאתה פותח את הקופסה.מגיע שלם עם 36 צבעים (60ml בקבוקים) + 12 צבע אקרילי מברשות.מושלם ערכת הצבעים עבור ילדים ומבוגרים. 【אמן איכות, טווח צבעים מרהיבים】פרימיום צבעים להחליק על חלקה, יבש במהירות, להישאר יפה כמו ביום הם היו צבועים.בין אם אתה חדש ציור אקריליק או אמן מנוסה, 36 צבעים מרהיבים צבע ערכת יהיה להצית את הדמיון שלך.אידיאלי צבע אקריליק על בד הציור, הצבעים לא דוהים לאורך זמן.מלאכה צבע הסט נהדר לייצר אמיתי, עקבי גוונים על אמנות ציור. 【עשיר עזים, פיגמנטים, בטוח & רעיל】לא צריך לדאוג לגבי רעילות עם צבע אקרילי.אקריליק על בסיס מים שאינו רעיל-צבע הוא בטוח עבור כל הגילאים.שמנת עקביות גבוהה פיגמנטים מציעים מסקר כוח עבור אזורים גדולים הפרטים הקטנים.תערובת בקלות, מתייבשים במהירות.מהיר יבש פורמולה מאפשר לך שכבה נוספת מעילים או להוסיף אלמנטים אחרים לעבוד מיד.קל לנקות עם מים וסבון. 【קל לנקות】 להסיר צבע רטוב עם מים חמים וסבון.אנחנו בטוחים שתיהנו אמנות אלה סטים, להשלים עם כל שאר הפריטים האמן זקוק.כל ציוד אמנות של אמנים במקום אחד!. 【הרעיון המתנה המושלמת】שלנו צבעי אקריליק הם מגוונים בבד אמנות, ציור, פסולת של ההזמנות, חג המולד, קישוטים ועוד, מתאים עבור רוב המשטחים, כולל קנבס, עץ, אבנים, זכוכית, בד נמתח, בדים, אבן, מתכת, פלסטיק, קרמיקה, קיר דקורטיבי, קלקר ועוד.נהדר עבור יצירתיים, אמנים מתחילים, תלמידים, ילדים, בני נוער & מבוגרים.

פרטים

מבחר לקוחות