.

.

גרם מכני איזון המשקל עם 5g, 10g, 20 גרם, 50 גרם משקולות עבור תלמידי בית ספר ניסוי בפיסיקה אביזר ציוד מעבדה הכלי (100 גרם)

גרם מכני איזון המשקל עם 5g, 10g, 20 גרם, 50 גרם משקולות עבור תלמידי בית ספר ניסוי בפיסיקה אביזר ציוד מעבדה הכלי (100 גרם)

ILS 53.10

סחורה
זמין.

לפני השימוש : לפני השימוש איזון, ודא הוא מונח על שולחן אופקי ולא יכול להיות מוטה; לוודא כי אין שאריות נוזל, אבקה מגשים בשני קצותיו של מאזן; הרוכב צריך להיות לאפס ל 0; לכוונן את האיזון אגוז אז האיזון מצביע לאמצע.כאשר השימוש : לשים את האובייקט להיות טעון על הצד השמאלי של איזון, להוסיף משקולות כדי זכות אחד על ידי אחד או להתאים את קנה המידה של הרוכב.אחרי על ימין ועל שמאל מאזן, להסיר את המשקולות.המספר מסומן על משקל בתוספת הפרש. מדד זה נמדד האובייקט בפועל משקל.השתמש דיוק : את האיזון מצויד 5g משקולות, 10g משקולות, 20 גרם משקולות 50 גרם משקולות, כמו גם 5g פועל משקולות.מדידת דיוק 0.1 g והמדידה בטווח 0.1-110g.הערה : השתמש נירוסטה חומר, אשר יש לו את חיי שירות ארוך, אבל הוא יהיה חלוד על ידי חומצה, אלקלי, ומלח.נסה להשתמש בזכוכית נוזל, אבקה בעת מדידה.איכות מחויבות : כל המוצרים הם חדשים לגמרי, אם יש לך שאלות, מוזמן להתייעץ, שירות הלקוחות שלנו יענה לך בכל עת.מפרט : סוג פריט : לאזן את 'קנה מידה' מוגדר סוג : 500 גרם ערכת/ 100 גר 'סט(אופציונלי) רשימת החבילות : 1 x איזון בקנה מידה, 2 x מגש, 1 x פינצטה, 1 x 50 גרם משקל, 2 x 20 גר' משקל 1 x 5 גרם משקל הערה : שימוש ותחזוקה שיטות : 1. בעת שימוש את האיזון, זה צריך להיות ממוקם שטוח, שולחן עבודה. 2. העבר את הסמן ל "0" נקודה בקצה השמאלי של הסרגל : המצביע צריך להיות מיושר עם קו האמצע של הכותרת כדי להשיג איזון.אחרת, מאזן משוגע על הידית צריכה להיות מופעלת כדי לכוונן את האיזון. 3. לאחר איזון מותאם, מקום האובייקט להיות שקל שמאל דיסק, ולהוסיף את המשקל הגדול לקטן בתוך הדיסק הנכון.נסה לשים את הפריט ומשקל במרכז במשקל של צלחת, כאשר להגדיל או להקטין למינימום.כאשר המשקל הוא עדיין לא מאוזן, מטלטלין קוד יכול להיות מאוזן.המסה של האובייקט הוא שווה את הסכום של מסה של משקל, מסה של נסיעות קוד. 4. לאחר שקילת הושלם, נסיעות קוד צריך להיות חזר 0 בקנה מידה של משקל צריך להיות להכניס בחזרה את משקל התיבה.

פרטים

מבחר לקוחות