.

.

ברור ריק פלסטיק, מיכלי אחסון עם מכסים - כיכר מיכלי פלסטיק - צנצנות פלסטיק עם מכסים – BPA חינם צנצנת פלסטיק מזון כיתה אוויר חזק עם קל ידיות אחיזה (6 Pack 48 עוז)

ברור ריק פלסטיק, מיכלי אחסון עם מכסים - כיכר מיכלי פלסטיק - צנצנות פלסטיק עם מכסים – BPA חינם צנצנת פלסטיק מזון כיתה אוויר חזק עם קל

ILS 32.98

סחורה
זמין.

★ חמישה גדלים שונים - אלה פלסטיק אחסון המיכלים מגיעים ב-6 גדלים לנוחיותך, 6 Pack ¼ ליטר (32 עוז), 6 Pack 0.375 ליטר (48 עוז), 3 לארוז חצי ליטר (64 עוז), 2 חבילה גדולה 1 ליטר (128 עוז) ו-2 Pack גדול 1.25 ליטר (160 גר'). ★ איכות מעולה -אלה ברור צנצנות פלסטיק עשויים קשה כיתה מסחרי PET פלסטיק זה מזון בטוח, יש בהירות גבוהה, הוא מאוד חזק ועמיד, תחליף נהדר לאלו כבד צנצנות זכוכית בקלות לפצח & הפסקה.לא מדיח כלים בטוחים. ★ לשמור אותם טריים. אלה פלסטיק קנקנים מגיע עם כובעים, כי יש קצף הפנימי ספינות כדי להבטיח חזק ואמין אטום, דליפת הוכחה ים, לקנות בכמות גדולה ולאחסן את נוח, קלאסי צנצנות, הם יישארו טריים למשך זמן רב. ★ להשתמש במטבח. מעולה לאחסון מוצרים כגון דגני בוקר, פסטות, אגוזים, קטניות, קמח, סוכר, פופקורן, גרעינים, זרעים, אבקות, משומר, בתפזורת עשבי תיבול, תבלינים, חמוצים, מיונז, או חטיף. כד או צנצנת סוכריות ועוד הרבה יותר. ★ או מעבר למטבח - שימוש אלה אמבטיות מסביב לבית עבור כלב וחתול מזון אחסון, אומנויות & אמנות ציוד כמו כפתורים, נצנצים, טושים ועפרונות או להשתמש כדי לארגן את המוסך על-ידי אחסון צבעים, ברגים, ברגים ומסמרים.גודל : 6 Pack 48 עוז.

פרטים

מבחר לקוחות