.

.

מגיני ברכיים לילדים יש להם מגיני ברכיים ומגני ברכיים הפעוט ציוד מגן להגדיר הילדים מגיני מרפקים ומגיני ברכיים עבור בנות בנים עם היד שומרים 3 ב-1 עבור החלקה רכיבה על או?

מגיני ברכיים לילדים יש להם מגיני ברכיים ומגני ברכיים הפעוט ציוד מגן להגדיר הילדים מגיני מרפקים ומגיני ברכיים עבור בנות בנים עם היד

ILS 29.98

סחורה
זמין.

????המתנה הטובה ביותר עבור הילדים 3-8 שנים : זה הוא בחירה טובה כמתנה לילדים, יום הולדת, חג המולד, וכו'. ????רב תכליתיים ציוד מגן : ברך רפידות מרפק עם היד השומרים נועד לילדים, ספורט בטיחות הגנה במיוחד עבור החלקה על רולר רכיבה על אופניים, סקייטבורד hoverboard, רכיבה על אופניים, רכיבה על אופניים, טרקטורונים, BMX, ועוד ספורט אתגרי. ????ולקרו מתכווננת עיצוב : מגיני ברכיים עם רצועות אלסטיות מתכווננות עבור לאבטח, ללא מתיחה. ????מקצועי ונוח : פעוט מגני ברכיים ומגני ברכיים להגדיר משתמש חזק ועמיד PE מעטפת, נוח מעוקל עיצוב לשמור על הילדים שלך מן הסכנה.זה סט של רפידות מגן ישמור מפני פגיעה במהלך התנאים הקשים. ????חבילה כללה : 1 זוג מגיני ברכיים, 1 זוג מגיני מרפקים, 1 זוג היד השומר.Bus של המחשב רשום של המותג, אשר אנחנו מקדישים כדי לפתח את הילדים חיצוני ספורט ציוד מגן.לספק מקום בטוח, מאובטח, מקיף השומר על הילד שלך.ילדים ציוד מגן הגדר את [לשדרג גירסה 3.0] עם ילד ילדים מגני ברכיים מגיני מרפקים & היד שומרים 3 ב-1. עבור רכיבה על אופניים, קטנוע, סקייטבורד רולרבליידס החלקה רכיבה על אופניים.

פרטים

מבחר לקוחות