.

.

קופת חיסכון עבור בנים ובנות,Lefree דיגיטלי מטבע בנק החיסכון צנצנת עם שבעה צבע אוטומטי תצוגת LCD,שדרוג בנק מטבע שקוף המכסה(מברג כלול)

קופת חיסכון עבור בנים ובנות,Lefree דיגיטלי מטבע בנק החיסכון צנצנת עם שבעה צבע אוטומטי תצוגת LCD,שדרוג בנק מטבע שקוף המכסה(מברג כלול)

ILS 29.98

סחורה
זמין.

????????[מתנה הבחירה הראשונה בנק מטבע כסף סופרים החיסכון הוא גדול all-in-one מטבע הדלפק התקן אחסון אשר מקבל כל מטבעות כולל : מטבעות, מטבעות, מטבעות, מטבעות, חצי דולר לדולר מטבעות. 1.חנויות בין 800-1000 מטבעות בסך הכל תלוי בשילוב.מקבל 2 סוללות AAA (לא כולל). ????????[שדרוג המראה} צבעוניים אוטומטית תצוגת LCD שקוף המכסה : הכסף שלנו סופר החיסכון עשוי פרימיום פלסטיק ABS חומר, נטול ריח.אנחנו לשדרג השקוף המכסה, שבעה צבע אור כשאתה להכניס את המטבעות, מאפשרות לך להוסיף חתיכת כיף של תהליך לחסוך כסף. ???????? [קל לשימוש ילדים קופת הוא +, - לחצן על הכיסוי.כאשר מטבעות יוסרו או אם אתה רוצה להחליק את החשבון, שם הוא פשוט + פונקציה לדווח את כמות הסיר ולשמור על נכונות החישוב של החיסכון שלך. ???????? [המשמעות של חיסכון בצריכה] חסכון גדול על חלומות גדולים, evelop הרגל טוב של חיסכון בכסף.הכסף הזה הבנק הוא הבחירה המושלמת שלך.מושלמת חג המולד, שנה חדשה, יום הולדת, מתנה לילדים, בנים, בנות מבוגרים. ????????[שירות לאחר מכירה] אנחנו מקדישים כדי לספק שמח קניות ניסיון עם המוצר שלנו אוטומטית מטבע לספור כסף צנצנת.אם יש לך שאלות, נענה על שאלות בזמן.גדולה הצלת!החלום הגדול!.דיגיטלי מטבע בנק החיסכון צנצנת עבור ילדים, מבוגרים, בנים, בנות במתנה!.לעזור להם לפתח הרגל טוב של שמירת כסף!.

פרטים

מבחר לקוחות