.

.

מתח מטר, כוח מודד חיוג מתח מד ההדק מידה עבור מיקרו-מתג ממסר טיפ לחץ על מתג אלקטרוני

מתח מטר, כוח מודד חיוג מתח מד ההדק מידה עבור מיקרו-מתג ממסר טיפ לחץ על מתג אלקטרוני

ILS 53.53

סחורה
זמין.

גודלו הקומפקטי, קל משקל ,יעיל המטוס, נייד, קל לנשיאה.הוא מופעל עם יד אחת, אחיזה, ויש להם תחושה טובה יכול להפוך את מדידת עבודה קלה יותר.עם מדויק המצביע, את כיסוי שקוף שהופך את זה ברור יותר לראות את הקריאה.מתאים ממסר טיפ לחץ, מתג אלקטרוני, מתג מיקרו, שסתום, אביב למשוך לחץ.השימוש באיכות גבוהה סגסוגות ואומנות יפה זיוף לבצע את המדידה מדויקת יותר.תכונה : 1. עם מדויק המצביע, את כיסוי שקוף שהופך את זה ברור יותר לראות את הקריאה.2. הוא מופעל עם יד אחת, אחיזה, ויש להם תחושה טובה יכול להפוך את מדידת עבודה קלה יותר.3. גודלו הקומפקטי, קל משקל ,יעיל המטוס, נייד, קל לנשיאה.4. מתאים ממסר טיפ לחץ, מתג אלקטרוני, מתג מיקרו, שסתום, אביב למשוך לחץ.5. השימוש באיכות גבוהה סגסוגות ואומנות יפה זיוף לבצע את המדידה מדויקת יותר.מפרט : סוג פריט : חיוג מתח Gauge Material : ABS+Alloy Color : כפי שמוצג picture Model מפרט : סאן-0.05-1 Pointer : יחיד pointer Measurement ערך : 0.05 NGraduation ערך : 0.001 NScale בסגנון : 0.01-0.05-0.01 יישום : חיוג מד מתח מתאים ממסר טיפ לחץ, מתג אלקטרוני, מתג מיקרו, שסתום, אביב למשוך לחץ, חיוג למדוד ציוד המנהל ציר לחץ, מערכת חיוג ציוד קצה המחסום bitmechanical לחץ, הקלטה מאגר מנגנון לחץ, אחרים מדויק לחצים, משיכת כוח לבדוק.כיצד להשתמש : כאשר הבדיקה, השתמש מחט להזיז את האובייקט מצב סטטי למצב הדרוש.המתח מד לבחון לא רק לאורך בכיוון השעון, אלא גם לאורך נגד כיוון השעון.המחט חייב תמיד אנכית של שכיבות למשוך כוח כיוון.מתח מד הפעיל יחיד המחט, מחט כפולה.יחיד-מחט טנסיומטר אמצעים קורא באופן מיידי.כאשר כפולים מחט מד מתח מקבל את הערך הגבוה ביותר, להחזיק את המחט עדיין, משתמש נוח לקרוא.רשימת החבילות : 1 x חיוג מתח Gauge Note : 1. אל תפיל את המוצר באופן אקראי.2. אין לכופף את מדידת סגסוגת בדיקה.3. כאשר המוצר לא יכול להיות מכויל, אתה יכול לפתוח את הכיסוי האחורי על הכיול.זה לא מומלץ לפתוח את הכיסוי האחורי על כיול בתדירות גבוהה.

פרטים

סאן-0.05-1 :
מצביע:
יחיד המצביע
מדידת ערך:
0.05 N
הסיום ערך:
0.001 N
מידה סגנון:
0.01-0.05-0.01
יישום:
חיוג מד מתח מתאים ממסר טיפ לחץ, אלקטרוני מתג, micro switch, שסתום, האביב למשוך לחץ, חיוג למדוד ציוד המנהל ציר לחץ., חיוג מערכת ציוד קצה המחסום bitmechanical לחץ, טייפ מאגר מנגנון לחץ, אחרים מדויק לחצים, משיכת כוח לבדוק.
איך להשתמש:
כאשר הבדיקה, השתמש מחט להזיז את האובייקט מצב סטטי למצב הדרוש. המתח מד לבחון לא רק לאורך בכיוון השעון, אלא גם לאורך נגד כיוון השעון. המחט חייב תמיד אנכית של שכיבות למשוך כוח כיוון. :
מתח מד הפעיל יחיד המחט, מחט כפולה. יחיד-מחט טנסיומטר אמצעים קורא באופן מיידי. כאשר כפולים מחט מד מתח מקבל את הערך הגבוה ביותר, להחזיק את המחט עדיין, משתמש נוח לקרוא. :

מבחר לקוחות