.

.

צמחייה המשחק מקלחת תינוק — תינוק טריוויה משחקים — חבילה של 25 — כיף התינוק עובדות משחקים, פרחים, ירוק, זית טריוויה מקלחת תינוק פעילות, ירוק, כפרי נייטרלי משחקי מקלחת ?

צמחייה המשחק מקלחת תינוק — תינוק טריוויה משחקים — חבילה של 25 — כיף התינוק עובדות משחקים, פרחים, ירוק, זית טריוויה מקלחת תינוק פעילות,

ILS 143.55

סחורה
זמין.

סט של 25 התינוק טריוויה קלפי המשחק : משחק מהנה שהוא מקלחת התינוק שלך תוכלו ליהנות גם הם עשויים ללמוד עובדות חדשות על תינוקות הם אולי לא יודעים!מושלם עבור התינוק מקלחות, מין לחשוף את הצדדים, וללגום n לראות.גודל : 5 x 7 ס " מ - מספיק מקום כדי לכתוב על - מט - קל לכתוב עם דיו/עט.פרמיה עבה חלקה כרטיס-מניות (14-נק') : משחק קלפים חסון, האורחים יכולים להחזיק משחק קלפים ביד ולכתוב עליהם.התשובה מפתח כלול.תוצרת ארה "ב : כל המוצרים שלנו מתוכננים, יצרנו & מודפסים בארה" ב. ► פרטי המוצר באופן מקצועי מודפס על פרימיום באיכות גבוהה 14 pt עבה חלקה הכרטיס.האורחים יכולים להחזיק ביד, לכתוב על כרטיס למשחק.משחק קלפים מט ולא קל לכתוב על. ► למה INSCAPE היצירות כל מוצר הוא ייחודי, הכולל יצירות אמנות מדהימה יחד עם יפה בסגנון פונטים.אנחנו מקום קטן, משפחתי עסקי ב-פליינסבורו, NJ, ואני באמת מעריך את התמיכה שלך!כל המוצרים שלנו הם תוצרת ארה " ב.

פרטים

מבחר לקוחות