.

.

פליז רגל שסתום-Heavy Duty זרם אחורי מונע שסתום-1 NPT נקבה חוט חיבור רגל, שסתום עבור סילון, משאבות, שומר משאבת הממשלה מסננת מסננים החוצה פסולת (1 NPT חוט, 1 יח')

פליז רגל שסתום-Heavy Duty זרם אחורי מונע שסתום-1 NPT נקבה חוט חיבור רגל, שסתום עבור סילון, משאבות, שומר משאבת הממשלה מסננת מסננים החוצה

ILS 25.48

סחורה
זמין.

✅【החדש עיצוב שסתום】התחתונה של 1" NPT רגל שסתום משאבת מים מעוצב עם הרבה דקות חור עגול אשר יכול לסנן גדולות רבות טומאה חלקיקים.חור עגול עיצוב של 1" NPT פליז התחתונה השסתום לא רק יפים אלא גם שימושיים מאוד.משושה הקצה עיצוב עושה את זה 1" NPT רגל שסתום יותר קל להוריד ולהתקין. ✅【איטום נקבה חוט】1" NPT דרך אחת לבדוק את השסתום של איטום טוב.דיוק נקבה חוט של שסתום מבטיחה חיבור טוב.מהיר חיבור ברז המצורף מיועד חותם חזק אז אין נזילות. ✅【פרימיום פליז חומר】1" NPT פליז רגל שסתום עשוי heavy duty פרימיום פליז מוצק חומר,עם חוזק גבוה ועמידות.עמיד, עיצוב חזק מספק פעולה אמינה. ✅【להחזיק מערכת לחץ】1" NPT פליז שסתום לבדוק תמיד שמירה על לחץ המערכת יכולה להפוך מים לא יכול זרם אחורי עם זה יעיל unbackflow שסתום!זה כבד 1" NPT פליז רגל שסתום מתחבר לקצה קו יניקה כדי מחזיקה מערכת לחץ. ✅【שימושי רגל שסתום】1" NPT unbackflow השסתום משמש בדרך כלל עבור דוד מים חשמלי,בריכות, בארות, ובכל מקום אחר אתה משתמש משאבה עם בדיקת שסתום, שסתום הקלה לחץ פונקציה. ✅【טווח טמפרטורת פעולה】את טמפרטורת הפעלה טווח של 1" NPT דוושת רגל השסתום : -40 עד +250 F (-40 +121 C).עבודה מרבי לחצים עד 200 ווג(מים, נפט, גז). ✅【PAKAGE】תקבל 1pcs הכבדות 1" NPT נקבה חוט חיבור צינור שסתום לפגוש אותך כל יום עבודה. ✅רגל שסתום משאבת מים. ✅הכבדות NPT פליז רגל שסתום. ✅שסתום על צינור גינה.את NPT unbackflow השסתום משמש בדרך כלל עבור דוד מים חשמלי,בריכות, בארות,.ובכל מקום אחר אתה משתמש משאבה עם בדיקת שסתום, שסתום הקלה לחץ פונקציה.

פרטים

מבחר לקוחות